SIK SORULAN SORULAR

Sinpaş More Card nedir?

Sinpaş More Card Sadakat Sistemi, Sinpaş dünyasına referansları ile yeni dostlar kazandıran “marka elçilerimize” özel hediyeler sunan bir sadakat sistemidir.

Sinpaş More Card’lı olduktan sonra hesabıma nasıl ulaşacağım?

Sinpaş More Card numaranız ve size Sinpaş tarafından SMS/E-mail ile ulaştırdığımız kişisel şifrenizle www.sinpasmorecard.com.tr' de hesabınıza giriş yaparak, hesabınızı aktif hale getirebilirsiniz. Ayrıca “Profilim” sekmesine tıklayarak kişisel bilgilerinizi ve puanlarınızı takip edebilirsiniz.

Kişisel bilgilerim güvende mi?

Sinpaş, More Card sahibi marka elçilerinin bilgilerinin gizliliğine saygı göstermektedir. Programın sağlıklı yürütülebilmesi amacıyla tutulan tüm kişisel bilgileriniz, Sinpaş bünyesinde saklı tutulup hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. Sinpaş’ın Kişisel Verileri Koruma Kanunu hakkındaki aydınlatma metnine buradan (https://www.sinpas.com.tr/kurumsal/kisisel-verilerin-korunmasi) ulaşabilirsiniz.

Nasıl puan kazanırım?

Sinpaş More Card’ınız ile referans verdiğiniz arkadaşlarınızın, Sinpaş'tan ev alımlarından puan kazanacaksınız. Satış ofislerimize gelip sizin referansınızla ev aldığını beyan eden arkadaşınız, satın aldığı ev bedelinin yüzde 5’ini ödedikten sonra en geç 1 ay içinde puanlarınızın tamamı kullanıma açılacak yani aktif olacaktır.